O nas

Mimi Lu to firma założona w 2015 roku, projektująca odzież retro, stworzona z pasji do nietypowych wzorów i krojów z połowy XX-ego wieku. 

Wszystkie produkty firmy (powstające w limitowanych seriach i szyte wyłącznie w Polsce) charakteryzuje wysoka jakość wykonania i dbałość o detale. Niecodzienne wzory i kroje to znak rozpoznawczy Mimi Lu. Co ważne, do produkcji odzieży wykorzystywane są wyłącznie naturalne tkaniny i najlepsze gatunkowo materiały.

W ofercie Mimi Lu znaleźć można przede wszystkim piżamy i sukienki stylizowane na lata 50-te i 60-te. Nosząc odzież Mimi Lu, można przenieść się do świata marzeń i fantazji, poczuć klimat i atmosferę dawnych lat. To ubrania, w których każda kobieta poczuje się wyjątkowo - trochę dziewczęco, ale przede wszystkim... sexy! Z tego właśnie powodu Mimi Lu projektuje przede wszystkim sukienki i piżamy, pozwalając swoim Klientkom na przeniesienie się do świata fantazji zarówno w ciągu dnia, jak i w czasie nocnego wypoczynku czy relaksu przy porannej filiżance kawy.

Mimi Lu to marka, której adresatkami są kobiety lubiące niebanalne rozwiązania, pragnące wyróżnić się z tłumu. W odzieży inspirowanej stylami pin up girls i rockabilly (z nutką nowoczesności) odnajdą się również Panie, wybierające na co dzień bardziej stonowaną odzież. Kobiety świadome siebie i tego, co kupują, a jednocześnie poszukujące ubrań wyróżniających się na tle oferty innych firm odzieżowych, z pewnością znakomicie poczują się w ubraniach projektowanych przez Mimi Lu. 

To propozycja nie tylko dla miłośniczek stylu retro, ale także dla wszystkich Pań ceniących wygodę połączoną z elegancją, szukających nowych rozwiązań i ceniących sobie pewność, że w wybranych przez siebie ubraniach zawsze będą czuły się dobrze i prezentowały pięknie, a przede wszystkim – kobieco!